Skórzane portfele damskie i męskie -
Strona główna > PORTFELE SKÓRZANE

PORTFELE SKÓRZANE

Jaka jest jedna z cenniejszych rzeczy, którą każdego dnia nosimy przy sobie? Odpowiedź nie jest trudna – portfel. Dziś nie jest to już jedynie sakwa na złote monety, ale centrum naszego wszechświata, gdzie skrywamy najcenniejsze informacje, bez których nasza egzystencja w finansowych kwestiach życia codziennego byłaby co najmniej zagrożona. Funkcjonalność jest tutaj najważniejsza, jednak i wygląd nie jest bez znaczenia; portfele skórzane przecież nigdy nie wyjdą z mody, a ich wysoka wytrzymałość pozwoli na długie lata użyteczności.

Jak wiadomo, moda damska różni się od męskiej dość znacznie, dlatego też portfele damskie to nie tylko szyk i elegancja, ale i kobiecość, delikatność, wyrafinowanie oraz niepowtarzalny styl. Portfel każdej kobiety to jej skarbnica. Wizytówki, banknoty, karty członkowskie czy płatnicze, dokumenty... Dobrze dobrany portfel pozwoli na to, aby znalazły się w nim najważniejsze elementy naszego życia codziennego.

Świat mężczyzny to żywioł i stres, podróże samochodem, praca fizyczna, prowadzenie biznesu, siłownia. Kiedy poziom testosteronu osiąga maksimum, nie ma miejsca na delikatność, dlatego portfele męskie to przede wszystkim funkcjonalność. Musi pomieścić banknoty, dokumenty tożsamości, karty płatnicze czy dokumenty od auta. Nie zapominajmy jednak o elegancji i stonowaniu. Męski portfel to nie fanaberie to klasa!

POWRÓT