-
Strona główna > O FIRMIE

O FIRMIE
Konsumencki lider jakości Polska jakość 2011

       

Zakład Wyrobów Skórzanych BARON z Nowego Sącza powstał w 1993 roku jako prywatna firma produkująca galanterię skórzaną wysokiej jakości.

Od początku istnienia myślą przewodnią właściciela firmy, Adama Barona, było francuskie powiedzenie: „noblesse oblige” - szlachectwo zobowiązuje (do szlachetnego postępowania), nie tylko jako gra słów w odniesieniu do nazwiska Baron, ale filozofia biznesowa w stosunku do współpracowników i klientów.

Produkujemy skórzane torebki damskie, ale także teczki męskie i damskie, teczki konferencyjne, aktówki, torby weekendowe, portfele, saszetki, kosmetyczki itp. galanterię skórzaną. Wszystkie produkty oferowane do sprzedaży są wyprodukowane w Polsce z najlepszych skór i dodatków zakupionych głównie we Włoszech.

Nasze wyroby są wytwarzane przez doświadczoną załogę w systemie produkcyjnym hand-made dającym produkt najwyższej jakości, co zostało potwierdzone w ostatnich latach nagrodami: Polska Jakość 2011 i Konsumencki Lider Jakości 2014.
 
Nasza galanteria sprzedawana jest na terenie całej Polski, w krajach wschodniej i zachodniej Europy oraz w USA i Kanadzie. Produkujemy również wyroby na zlecenie dla znanych firm polskich oraz zagranicznych. Stworzona w naszej firmie galanteria jest użytkowana od ponad 20 lat przez tysiące zadowolonych klientek i klientów, co potwierdza się w ich niezwykłej lojalności i kupowaniu przez wiele lat kolejnych produktów oznaczonych marką Baron.
POWRÓT